Pielgrzymka do Włoch 2018

Włochy

W terminie: 20 — 27.03.2018 Opłata: 1.160 zł + 180 E

Mariazel — Padwa — Loreto — Manoppello — San Giovanni Rotondo — Monte S.Angelo — Castelpetroso — Monte Cassino — Rzym — Watykan — Cascia

Program ramowy:

1. DZIEŃ Wtorek Oddanie bagaży i wyjazd w kierunku granicy polsko — czeskiej. Przyjazd do Sanktuarium w Mariazell – jednego z największych Sanktuariów Maryjnych w Europie, które ponad 850 lat temu założyli Ojcowie Benedyktyni. Msza św. Kontynuacja podróży. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Tarvisio. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2. DZIEŃ Środa Śniadanie i wyjazd do Padwy, zwiedzanie: Plac Prato, Bazylika Św. Antoniego, spacer przez Centrum historyczne. Następnie dalsza podróż do Loreto /Msza Św/, zwiedzanie: Bazylika Domku MB, cmentarz żołnierzy polskich. Zakwaterowanie i nocleg.

3. DZIEŃ Czwartek Wykwaterowanie, śniadanie i wyjazd do Manoppello — zwiedzanie Sanktuarium „Świętego Oblicza” Dalsza podróż do San Giovani Rotondo. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Zwiedzanie wieczorne i uczestnictwo w modlitwach różańcowych, nocleg.

4.DZIEŃ Piątek Śniadanie, zwiedzanie sanktuarium O. Pio, czas wolny. Przejazd na Monte S.Angelo -zwiedzanie Sanktuarium Michała Archanioła. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5. DZIEŃ Sobota Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Castelpetrosso — Sanktuarium Matki Bolesnej. Następnie dalsza podróż na Monte Cassino /w zależności od warunków pogodowych/ , nawiedzenie cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd do Rzymu, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ Niedziela Palmowa 25.03.2018 Śniadanie, przejazd na Watykan. Msza Świeta, uczestnictwo w uroczystościach Niedzieli Palmowej z udziałem papieża Franciszka W miarę możliwości zwiedzanie Rzymu. Powrót do Hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

7. DZIEŃ Poniedziałek Śniadanie,. Przejazd do Rzymu c. dalszy zwiedzania. Przejazd do Cascia — Sanktuarium świętej Rity, zwiedzanie, czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd nocą przez terytorium Austrii i Czech do Polski.

8. DZIEŃ Wtorek Czas wolny na toaletę poranną, Nawiedzenie Sanktuarium w Łagiewnikach, posiłek wspólny. Dojazd do miejsca zakończenia pielgrzymki w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje: 6 noclegów HB*** ( pokoje 2,3-osobowe z łazienkami), śniadania kontynentalne, obiadokolacje wg programu, transport autokarem (video, WC, barek, klimatyzacja) ubezpieczenie (NW, KL) , opieka pilota, pilota-przewodnika, opłaty wjazdowe do miast,

Po Rzymie jeździmy autokarem !!

Uwaga:

• Pilot może zmienić kolejność nawiedzanych miejsc

• Cena nie obejmuje wina do kolacji

KONTAKT : 694 123 163